Willa Pod Piórem

Chcemy Państwa zaprosić do naszego domu dogodnie położonego w Szczyrku przy głównej ulicy, co w sezonie zimowym ułatwia dojazd i parkowanie (parking do wyłącznej dyspozycji naszych gości znajduje się przed domem). Istnieje również możliwość pozostawienia samochodu na parkingu na cały czas pobytu i dochodzenie spacerem do wyciągów.
Współrzędne GPS dojazdu do nas: N49° 42' 14.5", E19° 0' 19.5".
Do dyspozycji Państwa oddajemy trzy apartamenty: jeden 6-8 osobowy i dwa 2-4 osobowe składające się z własnej komfortowej łazienki (prysznic, umywalka i WC) oraz pokoju dziennego z bogato wyposażonym aneksem kuchennym (płyta grzewcza, mikrofalówka, lodówka, czajnik elektryczny itp.). W ofercie naszej posiadamy również 2-osobowy pokój z łazienką i osobną kuchnią do wyłącznego użytku. Pokoje są jasne i słoneczne, co sprzyja dobremu samopoczuciu i komfortowemu wypoczynkowi. Przed domem znajdują się miejsca parkingowe.

Zimową porą do "białego szaleństwa" zachęca dogodne położenie pensjonatu, który znajduje się pomiędzy dwoma kompleksami wyciągów:
-Skrzyczne-Jaworzyna (700 m - 10 min. spacerkiem)
-największy zespół wyciągów Szczyrkowski Ośrodek Narciarski /www.szczyrkowski.pl/ (13 wyciągów i 32 kilometry tras - 700 m - ok. 10 min. spacerkiem) oraz
-oświetlony i sztucznie dośnieżany stok "Kaimówka" (200 m).

Latem chcemy zachęcić Państwa do spaceru i korzystania z promenady nad znajdującą się ok. 150 metrów od naszego domu rzeką Żylicą wraz z jej wodospadami. Znajdą tam Państwo również dwa ogrodzone place zabaw dla dzieci oraz ogólnie dostępną plażę z miejscami do opalania i grillowania. Stajemy się doskonałą bazą wypadową do wypraw w góry, ponieważ dla miłośników gór Szczyrk jest idealnym miejscem do wędrówek licznymi szlakami turystycznymi i rowerowymi (np. Skrzyczne, Klimczok…). Odpocząć mogą Państwo również na plażach Zalewu Żywieckiego, odległego od naszego domu o 12 km. Sympatycy żeglarstwa mogą skorzystać z wynajmu jachtów w trzech dostępnych marinach.

Uwaga! W Szczyrku nie ma komarów!!!

Po całodniowych "trudach i znojach" mogą skorzystać Państwo rekreacyjnie z ogólnodostępnego basenu krytego, kortów tenisowych, sauny, odnowy biologicznej i solarium, znajdujących się w Centralnym Ośrodku Sportowym.

Szczyrk posiada walory nie tylko dla "ciała", ale również dla "ducha". Godnymi polecenia imprezami są:
-corocznie odbywający się na deskach szczyrkowskiego Amfiteatru "Skalite" Tydzień Kultury Beskidzkiej, skupiający zespoły góralskie i folkowe z całego świata,
-corocznie organizowana w Bielsku-Białej przez legendę polskiego jazzu - trębacza Tomasza Stańkę, Jesień Jazzowa, która stała się jednym z najważniejszych i najciekawszych festiwali jazzowych w naszym kraju. Ranga tej imprezy przyciąga do stolicy Podbeskidzia gwiazdy światowego formatu. Jako miłośnicy jazzu, dla gości, posiadających bilety na Jesień Jazzową oferujemy 50% zniżkę.

W pobliżu (ok. 100 m) jest dobrze zaopatrzony sklep, w którym można kupić artykuły nie tylko spożywcze.

Do Szczyrku zapraszamy Państwa przez cały rok, gdyż Beskidy posiadają swój niepowtarzalny urok o każdej porze roku.